۰۲۱-۸۸۱۷۲۹۳۰ info@hermestourist.com

وقت سفارت انگلیس

 

***   وقت سفارت انگلیس   ***

  

برای اخذ ویزای انگلیس ابتدا باید فرم درخواست ویزا را درسایت آنلاین پر کنید، سپس وقت سفارت خود را رزرو کنید و با در دست داشتن پرینت فرم ، وقت و اصل مدارک به یکی از مراکز انگشت نگاری در تهران، آنکارا، استانبول، دبی یا ابوظبی مراجعه نمایید.

با توجه به این که اصل مدارک از جمله پاسپورت تا دو هفته در سفارت می باشد، مسافر اگر برای انگشت نگاری به ترکیه، ارمنستان یا امارات متحده عربی مراجعه نمایید، باید دو هفته در آن کشور اقامت داشته باشد یا به یکی از دو روش زیر عمل کند:
 

1. اگر برای اخذ ویزا به مرکز انگشت نگاری انگلیس در آنکارا یا استانبول یا ارمنستان مراجعه کند؛ میتواند با اخذ برگه عبور از سفارت ایران در آنکارا،استانبول یا ارمنستان بعد از 3 روز به ایران باز گردد و منتظر ایمیل نهایی سفارت جهت پیکاپ مدارک باشند که بعد از دریافت ایمیل میتواند مدارک را توسط Courier از سفارت تحویل بگیرد. (لطفاً توجه داشته باشید که خود مسافر نمیتواند بدون پاسپورت مجدداً برای دریافت مدارک سفر کند)
2. اگر برای اخذ ویزا به مرکز انگشت نگاری انگلیس در دبی مراجعه کند؛ میتواند با پرداخت مبلغ تعیین شده توسط سفارت پاسپورت خود را تحویل گرفته و به ایران بازگردد و منتظر ایمیل نهایی سفارت جهت پیکاپ مدارک باشند که بعد از دریافت ایمیل میتواند مجدداً به امارات سفر کرده و مدارک خود را تحویل بگیرد.
یا میتواند با پرداخت مبلغ تعیین شده توسط سفارت درخواست بررسی فوری نموده و تمامی مدارک خود را به همراه وبزا (در صورت مثبت بودن نتیجه ویزا) تحویل گرفته و قبل از 3 روز به ایران بازگردد.

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی انگلستان 

 **  ترجمه رسمی ( دارالترجمه ) برای تمامی مدارک فوق کافیست و ترجمه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه به اعتبار این مدارک برای سفارت انگلیس می افزاید.

 ** به علت اینکه در روز تحویل مدارک ، مصاحبه ای از متقاضی انجام نمیگیرد تمامی مدارک فوق صرف نظر از اینکه قبلآ به انگلستان سفر کرده اند و یا خیر ، باید کامل و دقیق باشد ، خصوصآ مدارک بانکی اعم از درآمد و مخارج ماهیانه که در فرم درخواست روادید باید دقیق بیان شود.

1. اصل پاسپورت فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی
2. یک نسخه تکمیل شدۀ فرم آنلاین درخواست روادید به همراه برگۀ تاییدیه وقت و تاییدیه واریزی وجه سفارت
3. دو قطعه عکس 4.5*3.5 
4. اصل و یا کپی دعوتنامۀ معتبر و در صورت نداشتن رزرو هتل در انگلستان 
5. اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج 
6. اصل و ترجمه رسمی شناسنامه
7. اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی مربوطه از قبیل ( گواهی اشتغال به کار که در آن در مورد تاریخ درخواست مرخصی ذکر شده باشد و اینکه آیا این مرخصی با حقوق میباشد یا خیر ، جواز کسب ، پروانه فعالیت، کارت بازرگانی، لیست بیمه 6 ماهه گذشته، گواهی تاییدیه بیمه، روزنامه رسمی تأسیس و آخرین تغییرات، فیش حقوقی 6 ماه آخر، برگه مالیاتی پرداخت شده، کارت پرسنلی، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، پروانه مطب، کارت مهندسی، کارت دانشجویی و...)
8. مدارک میزبان در انگلستان ( دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده ، پرینت حساب بانکی ، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درآمد ، فیش حقوقی ، سند ملکی ملک محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه ، آخرین برگ مالیاتی پرداخت شده ، قبوض پرداختی از قبیل آب ، برق ، گاز ...)
9. اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به زبان لاتین برای 6 ماه گذشته  ، سپرده های بانکی و..
10. برای مدیران و سهامداران اصل ریز پرینت حساب شرکت و شخصی به زبان لاتین برای 6 ماه گذشته  الزامیست.
11. اصل و ترجمه رسمی سند ملکی ، در صورت اجاره دادن، اصل و ترجمه اجاره نامه .

 

جهت رزرو وقت سفارت انگلیس از طریق این شرکت لطفاً مدارک زیر را تهیه نمایید:

- اسکن پاسپورت
- تکمیل فرم

 هزینه تکمیل فرم و رزرو وقت در ترکیه، ارمنستان و امارات متحده عربی برای اخذ ویزای 6 ماهه  190 دلار میباشد.