۰۲۱-۸۸۱۷۲۹۳۰ info@hermestourist.com

درباره ما

 
هلدینگ گردشگری هرمس توریست ، مرکز رزرواسیون آنلاین هتل  و ترانسفر در سراسر جهان و پروازهای خارجی در مسیرهای بین المللی و داخلی سایر کشورها با هدف ارائه خدمات گوناگون مسافرتی و  با اتصال به بزرگترین سیستم های کارگزاری در سراسر جهان، سیستمی جامع و مطمئن با نرخ هایی رقابتی را فراهم آورده است.
مجموعه هرمس در بخش های مختلف هتل، پرواز، ویزا وترانسفر آماده ی پاسخگویی و مشاوره به گردشگران از سراسر نقاط جهان بویژه مردم عزیز ایران است.

هرمس توریست آماده عقد قرارداد با آژانس های همکار و کلیه شرکت ها جهت ارائه سیستم های اختصاصی رزرواسیون می باشد و با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان ایرانی و خارجی صنعت گردشگری و با فراهم آوری زیرساخت های علمی، به روز و مطمئن، بهترین تجربه رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل را همراه با رقابتی ترین قیمتها به همه گردشگران عزیز ارائه می دهد.

 


 

 

هدف همه کارشناسان و متتخصصان هرمس،  ارائه بروزترین و آسان ترین امکان برنامه ریزی برای مسافران گرامی است تا از رهگذر آن سفری ایمن، لذت بخش و مطمئن را برای آنان رقم زنیم.  در هر ساعتی و از هر کجایی که باشید بلیط هواپیما یا محل اقامت سفرتان را از بیش از 300 هزار هتل در سراسر جهان انتخاب  و کلیه مراحل رزرواسیون  را با پرداخآنلاین کامل کنید. 

 ما می کوشیم تا خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت و با ضریب اطمینان بسیار بالا پیشکش همه گردشگران و مسافران گرامی کنیم.